כוחות צה"ל ממשיכים לחשוף ולהשמיד מנהרות לחימה של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה • בתיעוד מפאתי בית חאנון הלוחמים תיארו: "מפה יצאה חולייה של הנוח'בה, 8 מלוכלכים"
חשש ממדיניות האריס או טראמפ: "ישראל לוחצת לקבל מביידן עוד נשק ב'מסלול מהיר'"
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר