בסיום יומה הראשון של צעדת משפחות החטופים לירושלים, נערך טקס בעיר קריית גת שבו נאם החטוף הצעיר שחזר • יגיל לא הצליח לעצור את הדמעות כשדיבר על אביו, שגופתו עדיין מוחזקת בשבי החמאס • למרות הקושי שחווה בעת דבריו, ביקש להעביר מסר מחזק: "רק בזכות האחדות של עם ישראל נוכל להחזיר את כל החטופים הביתה" • מוקדם יותר, עברה הצעדה בכפר עזה, שם יצאה קריאה לרה"מ לפעול לעסקה
מוטי רווה, לוחם במילואים בחטיבת גבעתי, נהרג אתמול בדרום הרצועה
רווה, בן 37 מהיישוב שני, הניח אחריו את אשתו ושתי בנותיו הפעוטות. ראש המועצה האזורית הר חברון סיפר כי רווה ביקש להתגייס בתחילת המלחמה, ולאחר טירונות שירת כנהג מבצעי ברפיח