סמל ינון יצחק מגדוד 450 של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד נחשון של חטיבת כפיר. הוא נפל בח'אן יונס, בעקבות פיצוץ של שני מטעני חבלה במזרח העיר. ראש העיר של מצפה רמון ספד לו: "היה ילד אהוב"
נתניהו בפתח הפגישה עם טראמפ: "עכשיו החלק הטוב ביותר" | צפו בקבלת הפנים
רה"מ נועד בפלורידה עם המועמד הרפובליקני לנשיאות, בפגישה סגורה לתקשורת. הם הצטלמו עם תמונה של אריאל ביבס, וגם עם כובע "הניצחון המוחלט". ברקע: קריאות של טראמפ להפסקת המלחמה; עלבונות שהנשיא