שני בני אדם טבעו למוות בחוף בבת ים
השניים, גברים בשנות ה-40 לחייהם, נמשו מהמים בעזרת כוחות השיטור הימי • באחד בוצעו תחילה פעולות החייאה ובהמשך נקבע מותו, והשני נמשה מהמים כשהוא ללא רוח חיים • פרמדיק מד"א
השניים, גברים בשנות ה-40 לחייהם, נמשו מהמים בעזרת כוחות השיטור הימי • באחד בוצעו תחילה פעולות החייאה ובהמשך נקבע מותו, והשני נמשה מהמים כשהוא ללא רוח חיים • פרמדיק מד"א
מטוסים מפציצים של רוסיה וסין יצאו לפטרול משותף מול חופי אחת ממדינות ארה"ב, בעדות נוספת להעמקת שיתוף הפעולה הצבאי. הטיסה הייתה במרחב אווירי בינלאומי, אך מטוסי קרב אמריקניים וקנדיים הרחיקו
בכירים ישראלים ואמריקנים אמרו שנתניהו ניהל שיחה קשה עם יועצו לביטחון לאומי של הנשיא ביידן ג'ייק סאליבן. האחרון דחה את הביקורת ואמר שארה"ב תמשיך להטיל סנקציות על מתנחלים שמעורבים בהתקפות
הגברים נמשו מהים סמוף לחוף הגולשים בעיר, כשאחד מהם ללא רוח חיים. צוותי מד"א החלו בפעולות החייאה בגבר השני, ובסופן נאלצו לקבוע את מותו. בתל אביב: צעיר טבע בחוף תל
בעקבות הופעת נתניהו בקונגרס האמריקאי הקואליציה עולה ל־53 מנדטים – עלייה של 3 מנדטים מהסקר הקודם. לראשונה מאז הטבח: שוויון מנדטים בין נתניהו לגנץ להמשך קריאה
להמשך קריאה