הזמרת שי-לי עטרי, שרצתה לשאוב זרע מגופת בעלה יהב וינר שנרצח בכפר עזה, שיתפה הערב (רביעי) כי הזרע אינו שמיש – והאשימה את המדינה ב"שפע מחדלים". היא טענה כי מכיוון שגופתו של בעלה המתינה שעות רבות מדי בחום, הזרע שנשאב לא יכול לשמש להליך הביולוגי. "איבדתי את היכולת לממש את צוואתו של יהב, רק כתוצאה משפע המחדלים של מדינת ישראל, שעדיין לא סיימנו לכמת אפילו", מסרה.
היא הוסיפה בכאב, "את החלום של יהב שלי, על משפחה גדולה, צוחקת וצוהלת, יחד, משחקים על מדשאות כפר עזה הקסום שלנו (שהיה וכבר לא עוד), לא אוכל כבר להגשים". היא טענה כי המדינה "הפקירה" את גופתו של יהב: "היינו צריכים לעבור שבעה מדורי גיהינום בשביל לגלות שלא הצלחנו. ישנם אינספור לקחים ללמוד ולקחת מזה, כי אנחנו (ומשפחות רבות אחרות) לא היינו צריכים לגלות שאין שום תשתית או בסיס תקין לסיוע מהמדינה, בלשון המעטה".