צה"ל מנסה להשתלט על "כאוס התרומות": הפקודה שמעוררת זעם – וההסברים
חטיבות מילואים ובהמשך גם סדיר יידרשו לאסוף עשרות אלפי פריטים שנתרמו ללא פיקוח – מרחפנים ועד שכפ"צים וקסדות, שמשמשים את הכוחות בשטח. בצה"ל חוששים מתקריות דו"צ בגלל זיהוי מוטעה –
חטיבות מילואים ובהמשך גם סדיר יידרשו לאסוף עשרות אלפי פריטים שנתרמו ללא פיקוח – מרחפנים ועד שכפ"צים וקסדות, שמשמשים את הכוחות בשטח. בצה"ל חוששים מתקריות דו"צ בגלל זיהוי מוטעה –
באחרונה ניכרת עליית מדרגה במאמצים של המשטרה למנוע הפגנות נגד המלחמה בחיפה, וחמש מהן פוזרו באלימות עוד בטרם החלו. אף שלפיזור אין עילה חוקית, בתי המשפט כלל לא מתייחסים לכך
בסקר הנוכחי סוגרת הליכוד, לראשונה מתחילת המלחמה את הפער מהמחנה הממלכתי, ושתיהן עומדות על 23 מנדטים. גם הפער במפת הגושים מצטמצם. 48% מהנשאלים סבורים שנתניהו נסע לארה"ב כדי לקדם את
רב"ט (מיל') מוטי רווה, לחם כמפעיל צמ"ה בחטיבת גבעתי ונפל בקרב בדרום רצועת עזה. רווה, בן 37 מהיישוב שני, נהרג כשכלי ה-D-9 בו שהה נפגע מירי טיל נ"ט. רווה הוא
השניים, גברים בשנות ה-40 לחייהם, נמשו מהמים בעזרת כוחות השיטור הימי • באחד בוצעו תחילה פעולות החייאה ובהמשך נקבע מותו, והשני נמשה מהמים כשהוא ללא רוח חיים • פרמדיק מד"א
כשהמדינה תעצור את המימון למפונים, תושבי הצפון יחזרו הביתה. אבל אם כל מי שיוכל להרשות לעצמו יעבור למרכז, הצפון רק ייחלש עוד יותר • עוגן כלכלי חזק של תעסוקה, חקלאות