בקו האופק, כמה קילומטרים בלבד מהאזור שבו נלחם ברצועה, נמצא הממ"ד ההרוס של תובל הצנחן בשכונת הצעירים של כפר עזה. סתיו מנתיבות, שסיים לימודים בשנקרף, טיפל בפצועים תחת אש בחאן־יונס. ט' מיהל"ם סילק מטענים אצל השכנים בבארי ומפוצץ עכשיו בתי מחבלים. ישראל מבני נצרים הגן מהדבורה על חופי הדרום. ורס"ן נריה, סגן מפקד גדוד 890, הראה ללוחמים מש'געייה את החורשה בקיבוץ סעד, שבו גדל. מסע בין הרצועה ליישובי העוטף
להמשך קריאה