שר הביטחון אמר בשיחה עם לוחמי גדוד ״נצח יהודה״ בצפון רצועת עזה כי "מכבדים את החשיבות של לימוד התורה". עוד הבהיר כי "רק החזרת חטופים תביא להפוגה זמנית בלחימה״
התגייס לצה"ל אחרי המלחמה, והחליף תפקיד רק כדי להמשיך לשרת: סיפורו של מוטי רווה שנפל ברצועה
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד