ראש עיריית רמת גן הצליח להיבחר לקדנציה נוספת בראשות העיר, לאחר קרב צמוד מול יריבו ליעד אילני. אלא שלאחר הניצחון, התפנה שאמה, באופן תמוה, לסגור חשבון עם תושבי שכונת רמת אפעל בעיר
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים