חולון מחזקת את תושבי הדרום – פותחים את הלב פותחים את הבית. עיריית חולון נערכת לאירוח תושבי הדרום בעיר באמצעות תושבים מתנדבים. תושבי חולון המעוניינים לארח בביתם משפחות מהדרום מוזמנים להיכנס לקישור
עיריית חדרה מזמינה את תושבי הדרום להתארח בבתי תושבים – אנשי הדרום שמחפשים בית להתארח בו, או חדרתים המציעים לארח בביתם, מוזמנים ליצור קשר עם המוקד העירוני – בטלפון 106 או בוואטסאפ 053-4000106
בנוסף, העירייה מרכזת הנחות, שבעלי עסקים בעיר מציעים לתושבי הדרום, שמגיעים לעיר.
עיריית ראשון לציון יוצאת במבצע תרומות איסוף ציוד ומזון לחיילי צה"ל – מבצע תרומות איסוף ציוד ומזון לחיילי צה"ל. את התרומות יש להביא מחר ומחרתיים, שני-שלישי (9-10.10.23), לבית מכבי, רח' גולדה מאיר 21, בין השעות 18:00-10:00.
ניתן להביא כל ציוד, כאשר הציוד החסר הוא להלן:
מזון יבש – סגור.
ציוד הגיינה – נשים וגברים.
גרביים צבאיות.
שלוקרים (תיק גב למים).