מאור משה, בן 35 מנתניה, הוא הולך הרגל שנהרג בתאונה הקטלנית בכביש החוף, סמוך לצומת אודים. "הוא היה מכניס אורחים – רחב לב ועוזר להמון אנשים", סיפר חברו הטוב של משה, חסדי. "הוא רצה מאוד להתחתן". בתאונה נהרג אדם נוסף, רוכב אופנוע בשנות ה-30 לחייו. הנהג הפוגע נמלט מהזירה במשאית שגנב – ונתפס על ידי המשטרה בנתניה.
בתיעוד שהופץ ברשתות, רגעים לפני ההתנגשות, נראה נהג רכב פרטי מזגזג בין נתיבים וסוטה מהם בחדות כשהוא רודף אחרי רוכב אופנוע. המשטרה בוחנת את נסיבות התאונה ופתחה בחקירה.
ולרי, בת דודה של משה סיפרה לוואלה! כי הוא היה נשמה ענקית. "הוא היה בעל נתינה, לב זהב, אהב לתת לכולם וגם לאנשים שהוא לא מכיר", אמרה. "הוא היה אוהב כל אדם ואדם. אנחנו עכשיו כאובים, המומים ולא יודעים מה לעשות. אנחנו כולם מרוסקים – הוא היה כמו אח שלי הקטן ממש".