מערבה משם, בבית החולים ברזילי באשקלון, גם טיפלו כבר במאות פצועים. "זה בלגן. זה משהו יותר גרוע", אמרה לוואלה! ד"ר לאונורה קלסוב, מנהלת חדר המיון בבית החולים. "אני הרבה שנים במקצוע. אנחנו חיים באזור שתמיד אנחנו בסכנה, כל שנה יש לנו אירוע רב נפגעים – אבל אירוע כמו אתמול אני לא זוכרת".
"פתחנו אר"ן, התייצבו אנשים מכל הדרום, מערערה ועד המרכז, היה לנו קשה מאוד", היא ממשיכה לספר. "קיבלנו למעלה מ-400 פצועים קשים, עם פציעות קשות, רובן של ירי. לא פצע אחד – כמה פצעים, במקומות שונים. חלק טיפלנו מיידי וחלק העברנו לבתי החולים בכל רחבי הארץ, אחים ואחיות מכל הארץ היו בקשר איתנו והגיעו לעזור. הצלחנו להעביר המון פצועים".