פיטר המשיך ואמר כי נפגע מכדור, אך המשיך לנסוע. "המשכתי כמה שיכולתי, לא ידעתי אם הם יחזרו. הבנתי שאני עם האדרנלין ולא נשאר לי זמן רב בהכרה, אז הייתי צריך לפעול מהר", שחזר. "שמעתי צעקות 'צא מהאוטו, צא מהאוטו'. חששתי שיחזרו ויוודאו הריגה. יצאנו יחד עם הפצועים שהיו באמבולנס. דני שטרקמן טיפל בי, בזכותו אני חי".
עוד סיפר פיטר על הצעדים הבאים להחלמתו. לדבריו, "אני לפני ניתוח, בלי עצם, ישימו לי פלטינות ויקראו לי 'רובוקופ'. זה כאבי תופת, אבל אני שמח שהצילו את חיי, זה נס". לבסוף הוסיף: "אני בוכה על כולם, מקווה שהפעם יכסחו את כל מי שאשם, לא יכול להיות שבמדינה מתוקנת זה יקרה. זה פשוט אסון, אני מצדיע לכל מי שנפל, לכל מי שנפגע. גם החברים שלי נפגעו, נרצחו והם יהיו חסרים".