עוד סיפר מורדי אלון: "מהרגע שהפוסט עלה אני מקבל מאות תגובות שאני אתן את השם של הבן אדם. אף אחד לא מסוגל לשאת את האטימות ואת רוע הלב ואת חוסר הרגישות הזה. פרסמתי את זה כדי שבעלי דירות ייזהרו מלנהוג כך לאנשים אחרים ושיחשבו פעמיים. הרשת לא תסלח ואף אחד לא סולח. בכוונה לא פרסמתי את השם שלו ואת מספר הטלפון שלו כדי לתת לו זמן להתנצל. אני לא רוצה לשמוע ממנו עד שענבר תוחזר לישראל".
ביום שבת במהלך המנוסה מהמחבלים שחדרו לשטח ישראל, ענבר הימן הייתה עם עוד שני צעירים. במשך שלוש שעות רדפו אחריהם עד שתפסו את ענבר והחברות. "אחד המחבלים תפס אותה ואיים עליה בסכין", סיפר מורדי על פי עדות שני הצעירים שהיו איתה וניצלו. "אחד החבר'ה שהיה איתה התנפל על המחבל עם קרש. צעקו לה לברוח והיא קפאה וחטפו אותה עם אופנוע".
המשפחה גילתה כי ענבר נחטפה לעזה דרך סרטון ברשתות החברתיות. "חמאס פרסם סרטון שבו היא מופיעה. הצלחנו לזהות אותה לפי הטייץ הצבעוני שלה והחולצה הסגולה שלבשה כאשר ארבעה מחבלים גוררים אותה וצועקים שצריך להביא אותה לזרוע הצבאית של חמאס", הוא סיפר.