בסיום יומה הראשון של צעדת משפחות החטופים לירושלים, נערך טקס בעיר קריית גת שבו נאם החטוף הצעיר שחזר • יגיל לא הצליח לעצור את הדמעות כשדיבר על אביו, שגופתו עדיין מוחזקת בשבי החמאס • למרות הקושי שחווה בעת דבריו, ביקש להעביר מסר מחזק: "רק בזכות האחדות של עם ישראל נוכל להחזיר את כל החטופים הביתה" • מוקדם יותר, עברה הצעדה בכפר עזה, שם יצאה קריאה לרה"מ לפעול לעסקה
אישה בת 34 נפגעה מפיצוץ רכב בנצרת – מצבה קשה
עם דיווח על המקרה שוטרים הוזנקו לזירה והחלו בסריקות לאיתור חשודים. בתוך כך, חבלני המשטרה בודקים את מקור הפיצוץ, ונמסר כי הרקע לאירוע הוא סכסוך עבריינים. הפצועה, תושבת חיפה, פונתה