63 חשודים כבר נעצרו: המשטרה ממשיכה להיכנס בתומכי חמאס המסיתים ברשת

כתבות באותו נושאנמשכת ההיערכות המבצעית המוגברת של המשטרה בירושלים לטיפול בהסתה לטרור ולאלימות. מפרוץ המלחמה לפני כשבוע וחצי ועד כה, נעצרו ונחקרו במחוז ירושלים 63 חשודים בהסתה, הזדהות או תמיכה בטרור, כשמרביתם ביצעו את המעשים ברשתות החברתיות.

לפני זמן קצר, נעצר חשוד בשנות ה-20 לחייו, פלסטיני תושב איו"ש שעובד במפעל באזור התעשיה עטרות בירושלים, שפירסם ברשתות החברתיות סרטוני תמיכה והזדהות עם חמאס, בו נראית תהלוכה של מחבלים חמושים של הזרוע הצבאית של חמאס והמתקפה הרצחנית בדרום, כשברקע נשמעים שירי הסתה. החשוד נעצר והועבר לתחנת שפט במחוז ירושלים.

באחד המקרים ביממה האחרונה, נעצרו שני חשודים תושבי מזרח ירושלים בחשד שפירסמו הודעות ברשתות החברתיות עם דברי הסתה ותמיכה במעשיו הרצחניים של חמאס. בפירסומים מופיעים תיעודים עם הכיתוב:" היום נכבוש אותם ולא הם אותנו".

במקרה נוסף, התקבל דיווח על טבח במסעדה במרכז ירושלים (24, עיסאוויה) שפירסם דיברי הסתה ותמיכה בארגון טרור "חמאס" ואיים לבצע פיגוע במסעדה לאחר שפוטר מעבודתו. שוטרי תחנת שלם שפתחו בחקירה התחקו במהרה אחר החשוד שנעצר והועבר לחקירה. היום בדיון בבימ"ש, מעצרו הוארך עד לתאריך 19.10.להמשך קריאה

כטב"מים ליד פס חלוקת המזון של חמאס: הישגי הפשיטה של חטיבת הקומנדו בעזה

צירי תנועה ממולכדים ולשכה לגיוס מחבלים: חטיבת הקומנדו סיימה פשיטה על מתחם הומניטרי גדול של אונר"א, שהפך לבסיס של חמאס בחודשים האחרונים. "ארגון הטרור פועל במאפייני גרילה ומנסה למלא את השורות",

קרא עוד »